top of page

PROJECTEN DC DICK VIJN EN VDR BOUWGROEP



Na de oplevering van het DC voor Dick Vijn in Echt zijn we ook aan de slag gegaan met projecten voor VDR Bouwgroep uit Deventer.


In Zwolle hebben wij aan een uitbreiding van het huidige DC van Wehkamp gewerkt, met ca. 30.000 m2. In Didam hebben we op de locatie van Alpha Deuren International b.v. de productiehal uitgebreid (ca. 14.000 m2) en een overkapping gebouwd (ca. 4.000 m2)


Lees hier het artikel

249 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Verantwoordelijkheid, inzet en Brabantse gezelligheid Maken deze woorden ook deel uit van jouw persoonlijkheid? Dan is onze vacature Allround Dakdekker (m/v) iets voor jou! Wie zijn wij? Kempen Claddi

Kempen Cladding b.v. te Bergeijk is een ervaren en dynamisch bedrijf dat is gespecialiseerd in de levering en montage van dak- en gevelsystemen en dakbedekkingen. Vanwege sterk groeiende activiteiten

bottom of page